Новоукраїнська районна рада
Важливо


До уваги депутатів районної ради!з 1 січня 2017 року стартувала друга хвиля електронного декларування. Вона охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

На відміну від паперових декларацій, електронні мають 16 розділів, тому суб'єкту декларування потрібно заздалегідь почати заповнення документу.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.

 

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

про Почесну грамоту

Новоукраїнської районної державної адміністрації

і районної ради,

затверджене рішенням Новоукраїнської районної ради від 17 грудня 2003 року № 238

із змінами внесеними рішеннями районної ради:

від 21 грудня 2005 року № 476;

від 5 грудня 2007 року № 213.

1. Почесна грамота Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної  ради є заохоченням за заслуги у забезпеченні соціального та економічного розвитку району, здійсненні ефективної діяльності органів місцевого самоврядування, проведенні заходів щодо забезпечення законності, прав і свобод громадян, за високу професійну майстерність, громадську та благодійну діяльність.

2. Почесна грамота Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради  є вищою нагородою відносно Грамоти Новоукраїнської районної адміністрації і районної ради.

3. Почесною грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної  ради нагороджуються:

громадяни України, які відомі завдяки особистій активній участі у сфері питань діяльності, зазначених у пункті 1 цього Положення;

військові частини і з»єднання;

посадові особи органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, депутати місцевих рад.

Почесною грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради можуть бути нагороджені громадяни інших держав, трудові колективи підприємств,  установ і організацій, а також територіальні громади сіл та міста району.

4. Висунення кандидатур для відзначення Почесною грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради здійснюється гласно за ініціативою органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, підприємств /об»єднань/, кооперативних та інших господарських структур, громадських організацій, трудових колективів тощо.

5. Подання про нагородження Почесною грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради вноситься до районної державної адміністрації і районної ради, міським та сільськими  головами, керівниками районних підприємств, установ, організацій, головами постійних комісій районної ради.

6. Клопотання про нагородження Почесною грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради перед органами, зазначеними в пункті 5 цього Положення порушують міський та сільські голови,  а також керівники підприємств, установ та організацій району.

7. Одночасно з клопотанням на кожну особу, яка представляється до нагородження Почесною грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради, подаються такі документи:

подання посадових осіб та керівників суб»єктів, зазначених у пункті 4 цього Положення;

відомості про досягнення особи, яка  заслуговує на відзначення нагородою;

біографічна довідка;

довідка.

8. Подання про відзначення Почесною грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради надсилаються до районної державної адміністрації і районної ради не пізніш як за 10 днів до дня вручення нагороди.

9. Про нагородження Почесною грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради  видається спільне  розпорядження голови районної державної адміністрації і районної ради.

Облік і реєстрація Почесних грамот Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради здійснюється відділом кадрової роботи та з питань державної служби районної державної адміністрації  та  виконавчим апаратом районної ради.

10. Особам, нагородженим Почесною грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради, вручається грошова винагорода в сумі 200 грн., без урахування податку з доходів фізичних осіб. ( Пункт  10 в редакції рішення № 213 від 5 грудня 2007 року)

11. Особи, відзначені Почесною грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради можуть бути представлені до нагородження нею повторно не раніш як через два роки.

12. Вручення нагородженим Почесної грамоти Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради  здійснюється головою районної державної адміністрації та головою районної ради.

За рішенням голови районної державної адміністрації і районної ради  вручення може проводитися  в іншому порядку.

_____________________________________

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

про Грамоту Новоукраїнської районної

державної адміністрації і  і районної ради,

затверджене рішенням Новоукраїнської районної ради від 16 квітня 2003 року № 153

із змінами, внесеними рішеннями районної ради:

від 17 грудня 2003 року № 237;

від 21 грудня 2005 року № 476;

від 5 грудня 2007 року № 213.

1. Грамота Новоукраїнської районної державної адміністрації  і районної ради є заохоченням за заслуги у забезпеченні соціального та економічного розвитку району, проведенні заходів щодо забезпечення законності,  прав і свобод громадян, за високу професійну майстерність, громадську та благодійну діяльність, здійсненні ефективної діяльності органів місцевого самоврядування.

2. Грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради нагородуються:

громадяни України, які відомі завдяки особистій активній участі у реалізації питань, зазначених у пункті 1 цього Положення;

посадові особи органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, депутати місцевих рад.

3. Витрати для матеріального заохрчення осіб, нагороджених Грамотою Новоукраїснкої районної державної адміністрації і районної ради, проводити в межах призначень, які передбачені переліком загальнорайонних заходів, що фінансуються районною радою 2004-2006 роках.( Пункт в редакції рішення  № 237 від 17 грудня 2003 року;)

4. Висунення кандидатур для відзначення Грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної  ради  здійснюється гласно за ініціативою органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, підприємств /об»єднань/, кооперативних та інших господарських структур, громадських організацій, трудових колективів тощо.

5. Подання про нагородження Грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради вноситься до районної державної адміністрації та районної ради керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємств, установ, організацій, головами постійних комісій районної ради та  міським і сільськими головами.

6. Одночасно з клопотанням на кожну особу, яка представляється до нагородження Грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради, подаються такі документи:

подання посадових осіб та керівників суб»єктів, зазначених у пункті 4 цього Положення;

відомості про досягнення особи, яка заслуговує  на відзначення нагородою;

біографічна довідка.

7. Подання про відзначення Грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради надсилаються до районної державної адміністрації та районної ради не пізніш як за 10 днів до дня вручення нагороди.

8. Про нагородження Грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради видається спільне розпорядження голови районної державної адміністрації і голови районної ради.

Облік і реєстрація Грамот Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради здійснюється відділом кадрової роботи та з питань державної служби районної державної адміністрації та виконавчим апаратом районної ради.

9. Особам, нагородженим Грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради, вручається грошова винагорода в сумі 100 грн., без урахування податку з доходів фізичних осіб. ( Пункт 9 в редакції рішення № 213 від 5 грудня 2007 року)

10. Особи, які відзначені Грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради, можуть бути представлені до нагородження нею повторно не раніш як через два роки.

11. Вручення нагородженим Грамоти Новоукраїнської районної державної адміністрації і районної ради здійснюється головою районної державної адміністрації та головою районної ради.

За рішенням голови районної державної адміністрації і голови районної ради вручення може проводитися в іншому порядку.

________________________________


Оголошення


ПОВІДОМЛЕННЯ

Новоукраїнська  районна  рада  оголошує  конкурс   на   присудження   премії  ім. О.В.Гіталова - двічі Героя Соціалістичної Праці, згідно Положення, затвердженого рішенням   районної ради від 20 квітня 2005 року № 396.

Висунення кандидатур для присудження Премії здійснюється гласно за місцем їх роботи у трудових колективах сільськогосподарських підприємств, незалежно від типу, форми власності та господарювання.

До  31 жовтня  2016 року одночасно з клопотанням на кожну особу, яка представляється до нагородження,  до районної ради та управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації подаються такі документи:  подання на голову районної ради та начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації; відомості про виробничі досягнення та біографічна довідка  за підписом керівника, завірені печаткою господарства; згода на обробку персональних даних.До уваги громадян
Мін'юст запроваджує пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань. Докладніше тут Пілотний проект


Петиции

Голосования

president

baner_ocz

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПФУ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ


© 2017. Новоукраїнська районна рада