Новоукраїнська районна рада
Важливо


До уваги депутатів районної ради!з 1 січня 2017 року стартувала друга хвиля електронного декларування. Вона охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

На відміну від паперових декларацій, електронні мають 16 розділів, тому суб'єкту декларування потрібно заздалегідь почати заповнення документу.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.Положення

про районну Дошку Пошани, 


1. Занесення на районну Дошку Пошани є почесним засобом відзначення та заохочення кращих працівників та трудових колективів підприємств, установ і організацій району всіх форм власності, які своєю працею зробили вагомий внесок в економічний, соціальний та культурний розвиток району.

2. Відзначення кращих працівників та трудових колективів занесенням на районну          Дошку Пошани здійснюється щороку до Дня Незалежності України. На районну Дошку Пошани щорічним спільним розпорядженням голови районної державної адміністрації та голови районної ради заносяться 40 кращих працівників та трудових колективів.

3. Висунення претендентів для занесення на районну Дошку Пошани здійснюється гласно за ініціативою трудових колективів та їх первинних профспілкових і інших громадських організацій, а також органами територіальних громад сіл і міста району, районних профспілкових та інших громадських організацій, постійними комісіями та президією районної ради, структурними підрозділами районної державної адміністрації (далі – суб’єкти висування).

4. Для формування пропозицій щодо складу претендентів для занесення на районну Дошку Пошани в кількості, визначеній пунктом 2 цього Положення, районною державною адміністрацією та районною радою затверджується комісія з питань формування районної Дошки Пошани.

5. Завданням комісії з питань формування районної Дошки Пошани є розгляд подань про відзначення кращих працівників та трудових колективів занесенням на районну Дошку Пошани, які надійшли від суб’єктів висування, та підготовка проекту спільного розпорядження про занесення на районну Дошку Пошани. При здійсненні відбору серед претендентів комісія за принципом справедливості добивається повноти представлення на районній Дошці Пошани галузей економіки та соціальної сфери району пропорційно до кількості працюючих у цих галузях, щорічно проводить ротацію претендентів на занесення на районну Дошку Пошани, надає перевагу рядовим працівникам перед адміністративно-управлінським персоналом тощо.

6. Суб’єкти висування щороку до 25 червня вносять до комісії з питань формування районної Дошки Пошани подання про відзначення кращих працівників та трудових колективів занесенням на районну Дошку Пошани, які підписуються керівником суб’єкта висування та представником трудового колективу, якщо він є суб’єктом висування.

7. Подання має містити дані про конкретні досягнення в роботі претендента, його участь у суспільно значущій діяльності, за які він представляється до відзначення. У поданні на окремого працівника зазначаються його особисті дані (дата та місце народження, громадянство, етапи трудової діяльності, нагороди, почесні звання тощо), а також подається його характеристика, яка підписується керівником суб’єкта висування та представником трудового колективу, якщо він є суб’єктом висування, та погоджується у відповідному міськсільвиконкомі.

8. Від певного трудового колективу на районну Дошку Пошани висувається, як правило, один претендент. Колектив, у якому налічується понад 100 працюючих, може висувати два претенденти.

9. Організаційне забезпечення виготовлення фотоматеріалів та оформлення Дошки Пошани здійснюють відділ кадрової роботи районної державної адміністрації та організаційний-правовий відділ виконавчого апарату районної ради.

{Пункт 9  в редакції рішення № 475 від 23.04.2014 року }

10. Щорічне відкриття районної Дошки Пошани здійснюється головою районної ради та головою районної державної адміністрації або, за їх дорученням, іншими відповідальними працівниками в урочистій обстановці під час святкування Дня Незалежності України в районі.

11. Фінансування видатків, пов’язаних з утриманням Дошки Пошани, підготовкою її матеріалів, здійснюється за рахунок коштів, передбачених кошторисом районної ради на фінансування загальнорайонних заходів.

12. Кращим працівникам та трудовим колективам, занесеним на районну Дошку Пошани, вручається посвідчення про занесення на районну Дошку Пошани, пам’ятна фотографія та грошова премія в сумі 100 грн.
{Пункт 12   в редакції рішення № 475 від 23.04.2014 року }

13. Матеріали про відзначення кращих працівників та трудових колективів занесенням на районну Дошку Пошани передаються до районного музею.

_____________________________________________________

Оголошення


ПОВІДОМЛЕННЯ

Новоукраїнська  районна  рада  оголошує  конкурс   на   присудження   премії  ім. О.В.Гіталова - двічі Героя Соціалістичної Праці, згідно Положення, затвердженого рішенням   районної ради від 20 квітня 2005 року № 396.

Висунення кандидатур для присудження Премії здійснюється гласно за місцем їх роботи у трудових колективах сільськогосподарських підприємств, незалежно від типу, форми власності та господарювання.

До  31 жовтня  2016 року одночасно з клопотанням на кожну особу, яка представляється до нагородження,  до районної ради та управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації подаються такі документи:  подання на голову районної ради та начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації; відомості про виробничі досягнення та біографічна довідка  за підписом керівника, завірені печаткою господарства; згода на обробку персональних даних.До уваги громадян
Мін'юст запроваджує пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань. Докладніше тут Пілотний проект


Петиции

Голосования

president

baner_ocz

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПФУ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ


© 2017. Новоукраїнська районна рада