Новоукраїнська районна рада
Важливо


До уваги депутатів районної ради!з 1 січня 2017 року стартувала друга хвиля електронного декларування. Вона охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

На відміну від паперових декларацій, електронні мають 16 розділів, тому суб'єкту декларування потрібно заздалегідь почати заповнення документу.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.

вітання з Днем незалежності

23.08.2017

Шановні Новоукраїнці! Щиро вітаю вас з Днем незалежності України!

Наша країна, наш народ святкує
26 – у річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців - бути господарями на своїй прекрасній і благодатній землі . З часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї, мати свою культуру не маючи при цьому ніяких перепон. Але історично складалося так, що на українській землі панували згуртовані центральною владою народи-сусіди. Незважаючи на це - українці боролися за свою свободу, свою самобутність.

Так, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. І не має сумніву в тому, що працелюбний український народ поліпшить своє життя у своїй власній державі. У державі, що вистраждана поколіннями , за яку віддано багато життів не тільки наших предків, а і наших героїв сьогодення. Я впевнений у щасливому завтра для України. І це завтра ми з Вами повинні прискорити своєю свідомою, самовідданою працею на благо Батьківщини, своїм патріотизмом до свого села, міста, району і України в цілому.

Шановні
земляки ! Бажаю вам здоров’я, щастя, достатку, благополуччя в родинах, успіхів у всіх ваших справах і нехай мрія про краще життя окриляє вас на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я нашої України, та її майбутніх поколінь.

З великим святом Вас!

Голова районної ради В. Савенко

Оголошення


ПОВІДОМЛЕННЯ

Новоукраїнська  районна  рада  оголошує  конкурс   на   присудження   премії  ім. О.В.Гіталова - двічі Героя Соціалістичної Праці, згідно Положення, затвердженого рішенням   районної ради від 20 квітня 2005 року № 396.

Висунення кандидатур для присудження Премії здійснюється гласно за місцем їх роботи у трудових колективах сільськогосподарських підприємств, незалежно від типу, форми власності та господарювання.

До  31 жовтня  2016 року одночасно з клопотанням на кожну особу, яка представляється до нагородження,  до районної ради та управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації подаються такі документи:  подання на голову районної ради та начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації; відомості про виробничі досягнення та біографічна довідка  за підписом керівника, завірені печаткою господарства; згода на обробку персональних даних.До уваги громадян
Мін'юст запроваджує пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань. Докладніше тут Пілотний проект


Петиции

Голосования

president

baner_ocz

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПФУ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ


© 2017. Новоукраїнська районна рада