Новоукраїнська районна рада
Важливо


До уваги депутатів районної ради!з 1 січня 2017 року стартувала друга хвиля електронного декларування. Вона охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

На відміну від паперових декларацій, електронні мають 16 розділів, тому суб'єкту декларування потрібно заздалегідь почати заповнення документу.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.

13 сесія

10.08.2017
09 серпня 2017 року відбулося пленарне засідання тринадцятої сесії Новоукраїнської районної ради сьомого скликання. До розгляду на пленарному засіданні пропонувалося 20 питань. В ході затвердження порядку денного одне питання за пропозицією розробника було знято з розгляду. З усіх інших питань депутатським корпусом прийнято відповідні рішення. Так депутати в порядку контролю за виконанням раніше прийнятих рішень заслухали:
звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року;
звіт про виконання програми протидії захворюваню на туберкульоз та продовжили термін її дії; інформацію про стан виконання комплексної  програми  профілактики злочинності і правопорушень на 2016 - 2020 роки;
інформацію про стан виконання районної програми соціального захисту населення Новоукраїнського району та внесли до неї зміни, що  стосуються розміру довічних стипендій мешканцям району, яким виповнилося 100 років і
для інвалідів війни та прирівняних до них осіб, яким виповнилось 90  років.
Також було внесено зміни до районного бюджету та  ряду раніше прийнятих районних програм, зокрема, програми "Призовник", та
до Комплексної програми підтримки, учасників АТО та членів їх сімей, яка діє в районі з 2014 року.  Решта питань стосувалися управління майном спільної власності територіальних громад міста і сіл району та безпосередньо діяльності ради.
Оголошення


ПОВІДОМЛЕННЯ

Новоукраїнська  районна  рада  оголошує  конкурс   на   присудження   премії  ім. О.В.Гіталова - двічі Героя Соціалістичної Праці, згідно Положення, затвердженого рішенням   районної ради від 20 квітня 2005 року № 396.

Висунення кандидатур для присудження Премії здійснюється гласно за місцем їх роботи у трудових колективах сільськогосподарських підприємств, незалежно від типу, форми власності та господарювання.

До  31 жовтня  2016 року одночасно з клопотанням на кожну особу, яка представляється до нагородження,  до районної ради та управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації подаються такі документи:  подання на голову районної ради та начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації; відомості про виробничі досягнення та біографічна довідка  за підписом керівника, завірені печаткою господарства; згода на обробку персональних даних.До уваги громадян
Мін'юст запроваджує пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань. Докладніше тут Пілотний проект


Петиции

Голосования

president

baner_ocz

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПФУ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ


© 2017. Новоукраїнська районна рада