Новоукраїнська районна рада
Важливо


До уваги депутатів районної ради!з 1 січня 2017 року стартувала друга хвиля електронного декларування. Вона охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

На відміну від паперових декларацій, електронні мають 16 розділів, тому суб'єкту декларування потрібно заздалегідь почати заповнення документу.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.

31 річниця Чорнобильської катастрофи

26.04.2017

26 квітня голова районної ради Валерій Савенко, голова районної державної адміністрації  Віктор Самойленко взяли участь у заходах  щодо вшанування до 31-й річниці трагедії на Чорнобильській атомній станції.

Звертаючись до присутніх в залі ліквідаторів аварії, голова райдержадміністрації, голова  районної ради та секретар виконкому Новоукраїнської міської ради Лариса Богданова щиро подякували,  висловлюючи безмежну повагу,  вдячність «чорнобильцям» за відвагу, мужність та героїзм проявлені при ліквідації наслідків катастрофи та побажали їм міцного  здоров’я  і  добробуту їх родинам.

Відзначаючи мужність ліквідаторів аварії на ЧАЕС голова райдержадміністрації  Віктор Самойленко та голова  районної ради Валерій Савенко вручили районні відзнаки  Валентину Вікторовичу Логвиненку,  Сергію Борисовичу Дроботу,  Олександру Михайловичу Некрутенку та Анатолію Вілійовичу Ощинському.

Почесну грамоту Новоукраїнської міської ради отримав Віктор Аксентійович Ніколаєнко.

Слова вдячності ліквідаторам від воїнів інтернаціоналістів висловив  голова Спілки воїнів афганців Геннадій Рева.

По завершенню, від усіх учасників зібрання було покладено квіти до підніжжя пам’ятника ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС. Панахиду за померлими - жертвами Чорнобильської катастрофи відправив настоятель храму Олександра Невського Петро Токач.

Оголошення


ПОВІДОМЛЕННЯ

Новоукраїнська  районна  рада  оголошує  конкурс   на   присудження   премії  ім. О.В.Гіталова - двічі Героя Соціалістичної Праці, згідно Положення, затвердженого рішенням   районної ради від 20 квітня 2005 року № 396.

Висунення кандидатур для присудження Премії здійснюється гласно за місцем їх роботи у трудових колективах сільськогосподарських підприємств, незалежно від типу, форми власності та господарювання.

До  31 жовтня  2016 року одночасно з клопотанням на кожну особу, яка представляється до нагородження,  до районної ради та управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації подаються такі документи:  подання на голову районної ради та начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації; відомості про виробничі досягнення та біографічна довідка  за підписом керівника, завірені печаткою господарства; згода на обробку персональних даних.До уваги громадян
Мін'юст запроваджує пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань. Докладніше тут Пілотний проект


Петиции

Голосования

president

baner_ocz

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПФУ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ


© 2017. Новоукраїнська районна рада