Новоукраїнська районна рада
Важливо


До уваги депутатів районної ради!з 1 січня 2017 року стартувала друга хвиля електронного декларування. Вона охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

На відміну від паперових декларацій, електронні мають 16 розділів, тому суб'єкту декларування потрібно заздалегідь почати заповнення документу.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.

Відбулося пленарне засідання 11 сесії районної ради

22.02.2017
22 лютого 2017 року відбулося пленарне засідання районної ради сьомого скликання. До розгляду пропонувалося 17 питань серед яких: звіт голови районної ради, звіт голови районної ради про здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом районної ради, внесення змін до районного бюджету, затвердження районної програми розвитку земельних відносин. Також депутатським корпусом було внесено зміни до ряду раніше затверджених районних програм, зокрема, районної програми "Територіальна оборона", районної програми цивільного захисту, районної програми розвитку архівної справи, районної програми щодо будівництва та реконструкції котелень закладів освіти, районної програми підтримки розвитку друкованого засобу масової інформації "Новоукраїнські новини". Своїм рішенням депутати підвищили посадові оклади педагогічним працівникам, які згідно з постановою Кабінету Міністрів України мали б таке підвищення лише з першого вересня 2017 року,  решта питань стосувалися управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл району.


Оголошення


ПОВІДОМЛЕННЯ

Новоукраїнська  районна  рада  оголошує  конкурс   на   присудження   премії  ім. О.В.Гіталова - двічі Героя Соціалістичної Праці, згідно Положення, затвердженого рішенням   районної ради від 20 квітня 2005 року № 396.

Висунення кандидатур для присудження Премії здійснюється гласно за місцем їх роботи у трудових колективах сільськогосподарських підприємств, незалежно від типу, форми власності та господарювання.

До  31 жовтня  2016 року одночасно з клопотанням на кожну особу, яка представляється до нагородження,  до районної ради та управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації подаються такі документи:  подання на голову районної ради та начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації; відомості про виробничі досягнення та біографічна довідка  за підписом керівника, завірені печаткою господарства; згода на обробку персональних даних.До уваги громадян
Мін'юст запроваджує пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань. Докладніше тут Пілотний проект


Петиции

Голосования

president

baner_ocz

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПФУ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ


© 2017. Новоукраїнська районна рада