Новоукраїнська районна рада
Важливо


До уваги депутатів районної ради!з 1 січня 2017 року стартувала друга хвиля електронного декларування. Вона охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

На відміну від паперових декларацій, електронні мають 16 розділів, тому суб'єкту декларування потрібно заздалегідь почати заповнення документу.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.

Новоукраїнською ЦРЛ оголошено конкурс на проведення незалежної експертної оцінки орендованого майна

26.12.2016

Новоукраїнською ЦРЛ оголошено конкурс на проведення незалежної експертної оцінки орендованого майна спільної власності територіальних громадиміста і сіл району, а саме:

- частина приміщення першого поверху Хірургічного корпусу – 20 м.кв.

- частина приміщення першого поверху Терапевтичного корпусу – 33,6 м.кв.

- частина приміщення другого поверху Поліклінічного відділення – 18,56 м.кв.

- окремо розташоване приміщення загальною площею – 170 м.кв.

- частина приміщення першого поверху Терапевтичного корпусу (стоматологія) – 35,4м.кв.

- стоматологічне обладнання: універсальна стоматологічна установка УС-30-2шт., стоматологічне кресло   КСЭМ - 2шт.

Місцезнаходження об»єктів оцінки: м . Новоукраїнка, пров. Лікарняний, 1.

Основні умови конкурсу - гарантія добросовісного виконання умов договору. Перелік підтвердних документів, які подаються на розгляд комісії претендентами та кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу та додаткову інформацію можна отримати за вказаною нижче адресою або за телефоном (05251) 2-14-33, 2-32-47.

Заяви на участь в конкурсі приймаються з 9.00 до 16.00 за вказаною нижче адресою.

Кінцевий термін подання заяви - за 4 робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу.

Конкурс буде проведено 10.01.2017 року об 11.00 в кабінеті головного лікаря Новоукраїнської ЦРЛ за  адресою: м . Новоукраїнка, пров. Лікарняний, 1.

Оголошення


ПОВІДОМЛЕННЯ

Новоукраїнська  районна  рада  оголошує  конкурс   на   присудження   премії  ім. О.В.Гіталова - двічі Героя Соціалістичної Праці, згідно Положення, затвердженого рішенням   районної ради від 20 квітня 2005 року № 396.

Висунення кандидатур для присудження Премії здійснюється гласно за місцем їх роботи у трудових колективах сільськогосподарських підприємств, незалежно від типу, форми власності та господарювання.

До  31 жовтня  2016 року одночасно з клопотанням на кожну особу, яка представляється до нагородження,  до районної ради та управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації подаються такі документи:  подання на голову районної ради та начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації; відомості про виробничі досягнення та біографічна довідка  за підписом керівника, завірені печаткою господарства; згода на обробку персональних даних.До уваги громадян
Мін'юст запроваджує пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань. Докладніше тут Пілотний проект


Петиции

Голосования

president

baner_ocz

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПФУ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ


© 2017. Новоукраїнська районна рада