Новоукраїнська районна рада
Важливо


До уваги депутатів районної ради!з 1 січня 2017 року стартувала друга хвиля електронного декларування. Вона охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

На відміну від паперових декларацій, електронні мають 16 розділів, тому суб'єкту декларування потрібно заздалегідь почати заповнення документу.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.

Відбулася чергова дев"ята сесія районної ради

21.12.2016
21.12.2016 року відбулося пленарне засідання районної ради сьомого скликання. До розгляду пропонувалося 38 питань найголовнішими з яких були прийняття Програми економічного і соціального розвитку Новоукраїнського району на 2017 рік та пийняття бюджету на наступний рік. Також депутати затвердили програми:  підтримки засобів масової інформації; підтримки децентралізації реформування надання адміністративних послуг; охорони навколишнього природного середовища; "Територіальна оборона" на 2017 рік; внесли зміни до програми  профілактики злочинності, та заслухали інформаціїю місцевої прокуратури про стан законності на території Новоукраїнського району, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури. Інші  питання стосувалися управління майном спільної власності територіальних громад міста і сіл району та безпосередньо діяльності ради.
Оголошення


ПОВІДОМЛЕННЯ

Новоукраїнська  районна  рада  оголошує  конкурс   на   присудження   премії  ім. О.В.Гіталова - двічі Героя Соціалістичної Праці, згідно Положення, затвердженого рішенням   районної ради від 20 квітня 2005 року № 396.

Висунення кандидатур для присудження Премії здійснюється гласно за місцем їх роботи у трудових колективах сільськогосподарських підприємств, незалежно від типу, форми власності та господарювання.

До  31 жовтня  2016 року одночасно з клопотанням на кожну особу, яка представляється до нагородження,  до районної ради та управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації подаються такі документи:  подання на голову районної ради та начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації; відомості про виробничі досягнення та біографічна довідка  за підписом керівника, завірені печаткою господарства; згода на обробку персональних даних.До уваги громадян
Мін'юст запроваджує пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань. Докладніше тут Пілотний проект


Петиции

Голосования

president

baner_ocz

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПФУ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ


© 2017. Новоукраїнська районна рада