Новоукраїнська районна рада
Важливо


До уваги депутатів районної ради!з 1 січня 2017 року стартувала друга хвиля електронного декларування. Вона охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

На відміну від паперових декларацій, електронні мають 16 розділів, тому суб'єкту декларування потрібно заздалегідь почати заповнення документу.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.

Відзначення міжнародного дня волонтерів

06.12.2016

Сьогодні 6 грудня у сесійній залі Новоукраїнської районної ради відбулися урочисті заходи щодо відзначення міжнародного дня волонтерів. З вітальним словом до присутніх у залі звернувся голова районної ради Валерій Савенко наголосивши на тому, що  Новоукраїнські волонтери доклали максимум зусиль, аби підтримати наших захисників, наших воїнів у нелегкі часи становлення сучасних Збройних Сил України та спільно із першим заступником голови районної державної адміністрації Віктором Куртичаном вручили районні відзнаки волонтерам Булгаренку Василю Миколайовичу, Воротнюк Ларисі Іванівні, Змеул Аллі Іванівні. Зі словами вдячності до волонтерів та громадськості звернуся і голова волонтерської організації Микола Іванович Донець та передав Грамоти від командира військової частини полковника Литвинова приватним підприємцям Станіславу та Лесі Талькам, учнівському та педагогічному колективам ПТУ 40 міста Новоукраїнка.

Оголошення


ПОВІДОМЛЕННЯ

Новоукраїнська  районна  рада  оголошує  конкурс   на   присудження   премії  ім. О.В.Гіталова - двічі Героя Соціалістичної Праці, згідно Положення, затвердженого рішенням   районної ради від 20 квітня 2005 року № 396.

Висунення кандидатур для присудження Премії здійснюється гласно за місцем їх роботи у трудових колективах сільськогосподарських підприємств, незалежно від типу, форми власності та господарювання.

До  31 жовтня  2016 року одночасно з клопотанням на кожну особу, яка представляється до нагородження,  до районної ради та управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації подаються такі документи:  подання на голову районної ради та начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації; відомості про виробничі досягнення та біографічна довідка  за підписом керівника, завірені печаткою господарства; згода на обробку персональних даних.До уваги громадян
Мін'юст запроваджує пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань. Докладніше тут Пілотний проект


Петиции

Голосования

president

baner_ocz

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПФУ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ


© 2017. Новоукраїнська районна рада