Новоукраїнська районна рада
Важливо


До уваги депутатів районної ради!з 1 січня 2017 року стартувала друга хвиля електронного декларування. Вона охоплює всіх суб’єктів декларування в тому числі і депутатів місцевих рад.

На відміну від паперових декларацій, електронні мають 16 розділів, тому суб'єкту декларування потрібно заздалегідь почати заповнення документу.

Для реєстрування та входу до системи декларування НАЗК суб»єкту декларування треба мати власний електронний цифровий підпис.

Інформація про виконавчий апарат районної ради

Відповідно до статті 58 Закону Украни "Про місцеве самоврядування в Україні"

виконавчий апарат районної ради:

- забезпечує здійснення радою повноважень, наданих їй Конституцією України, цим
та іншими законами.

- здійснює організаційне,  правове, інформаційне,   аналітичне,  матеріально-технічне       забезпечення діяльності   ради,   її  органів,  депутатів,  сприяє  здійсненню відповідною  радою  взаємодії   і   зв'язків   з   територіальними громадами,   місцевими  органами  виконавчої  влади,  органами  та посадовими  особами  місцевого  самоврядування.  Виконавчий апарат ради  забезпечує  виконання заходів з відстеження результативності регуляторних  актів,  прийнятих  відповідною  радою, якщо рішенням цієї  ради  повноваження  щодо  забезпечення  виконання  заходів з відстеження  результативності цих регуляторних актів не делеговано відповідним місцевим державним адміністраціям.


- Виконавчий апарат ради утворюється відповідною радою. Його структура,  чисельність,  визначена  відповідно до типових штатів, затверджених  Кабінетом Міністрів України, та витрати на утримання
встановлюються радою за поданням її голови.

- Виконавчий   апарат   ради   за   посадою   очолює  голова
відповідної ради.

____________________________________

Оголошення


ПОВІДОМЛЕННЯ

Новоукраїнська  районна  рада  оголошує  конкурс   на   присудження   премії  ім. О.В.Гіталова - двічі Героя Соціалістичної Праці, згідно Положення, затвердженого рішенням   районної ради від 20 квітня 2005 року № 396.

Висунення кандидатур для присудження Премії здійснюється гласно за місцем їх роботи у трудових колективах сільськогосподарських підприємств, незалежно від типу, форми власності та господарювання.

До  31 жовтня  2016 року одночасно з клопотанням на кожну особу, яка представляється до нагородження,  до районної ради та управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації подаються такі документи:  подання на голову районної ради та начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації; відомості про виробничі досягнення та біографічна довідка  за підписом керівника, завірені печаткою господарства; згода на обробку персональних даних.До уваги громадян
Мін'юст запроваджує пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань. Докладніше тут Пілотний проект


Петиции

Голосования

president

baner_ocz

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПФУ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ


© 2017. Новоукраїнська районна рада